گروه توسعه بن دا | هیربدان
275
rtl,team_showcase_post-template-default,single,single-team_showcase_post,postid-275,ajax_fade,page_not_loaded,,side_area_uncovered_from_content,qode-theme-ver-17.2,qode-theme-bridge,disabled_footer_bottom,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-5.6,vc_responsive
 

هیربدان

هیربدان

شرکت هیربدان به عنوان یک مجموعه کاملا خصوصی، در سال ۱۳۷۹ توسط گروهی از مهندسین و مدیران حرفه‌ای، با تجربه و متخصص به عنوان یک شرکت پیمانکار اجرائی کلید در دست (EPC) فعالیت خود را در زمینه نفت و گاز، پتروشیمی و نیروگاهی آغاز نمود. در همان سال‌های ابتدای تأسیس شرکت، با استفاده از تجارب و توانمندی‌های مدیران و کارشناسان ایرانی توانست پروژه‌های ملی و بزرگی را بصورت پیمانکار اجرائی کلید در دست (EPC) و همچنین مدیریت پروژه (MC) اجرا نماید. همزمان با اجرای موفقیت‌آمیز پروژه «احداث نیروگاه پالایشگاه بندرعباس»، مدیریت انتقال تکنولوژی نیروگاه‌های بادی برای اولین بار در کشور، و همچنین پروژه «تزریق گاز آغاجاری» به عنوان بزرگترین تزریق گاز خاورمیانه، به شرکت هیربدان واگذار گردید.

شرکت هیربدان در راستای تبدیل شدن به یک شرکت بین‌المللی، فعالیت‌های خود را در خارج از کشور گسترش داده و در سال ۱۳۸۶ برای اجرای «نیروگاه و تأسیسات جانبی پالایشگاه مسقط» در کشور عمان، در طی یک رقابت بسیار فشرده و تنگاتنگ – با حضور ۱۷ شرکت بزرگ بین‌المللی از کشورهای ایتالیا، اسپانیا، ترکیه و هندوستان – حائز بالاترین امتیاز گردیده و با شایستگی، برنده مناقصه اجرای پروژه، اعلام گردید. این شرکت ضمن اجرای موفقیت‌آمیز کلیه مراحل ساخت، نصب، راه‌اندازی و بهره‌برداری آزمایشی از تجهیزات نصب شده در پالایشگاه مسقط، توانست با بکارگیری بیش از ۷۵۰ نفر نیروی کار و عبور از مرز کاری ۳٫۰۰۰٫۰۰۰ نفر ساعت کار، بدون بروز هیچگونه حادثه‌ای، موفق به دستیابی دستاوردی بسیار ارزشمند در عرصه اجرای کارهای صنعتی بزرگ شود.

شرکت هیربدان در طول سال‌های فعالیت خود، پروژه‌های متعددی را برای کارفرمایانی همچون «شرکت ملی گاز ایران»، «شرکت مهندسی و توسعه نفت»، «شرکت ملی مهندسی و ساختمان نفت ایران»، «شرکت ملی مناطق نفت خیز جنوب»، «شرکت مدیریت توسعه صنایع پتروشیمی»، «شرکت نفت عمان»، «شرکت مهندسی و توسعه گاز ایران» و بسیاری مجموعه‌های دیگر، انجام داده است.

در طی بیش از یک دهه از تأسیس هیربدان، این شرکت توانسته است با توجه به قابلیت‌ها و رتبه‌بندی‌های سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی، بیش از ۳۰ پروژه در بخش‌های مختلف اعم از نفت و گاز، پتروشیمی، نیروگاهی و صنعتی را به صورت طرح و ساخت، مدیریت پروژه و یا مشاوره، در داخل و یا خارج از کشور، با موفقیت به اتمام رسانیده و تحویل نماید. در حال حاضر سرمایه شرکت هیربدان ده میلیارد ریال بوده؛ و همچنین بیش از ۳۰۰ کارمند شامل مهندسین، تکنسین‌ها، متخصصین و پرسنل اداری در دفاتر تهران و کارگاه‌های پروژه‌های شرکت، مشغول به کار می‌باشند.

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.