گروه توسعه بن دا | شرکت هیربدان
143
rtl,portfolio_page-template-default,single,single-portfolio_page,postid-143,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,side_area_uncovered_from_content,qode-theme-ver-17.2,qode-theme-bridge,disabled_footer_bottom,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-5.6,vc_responsive

About This Project

شرکت هیربدان به عنوان یک مجموعه خصوصی، در سال ۱۳۷۹ توسط گروهی از مهندسین و مدیران حرفه‌ای، به عنوان یک شرکت پیمانکار اجرائی کلید در دست (EPC) فعالیت خود را در زمینه نفت و گاز، پتروشیمی و نیروگاهی آغاز نمود. در همان سال‌های ابتدای تأسیس شرکت، با استفاده از تجارب و توانمندی‌های مدیران و کارشناسان ایرانی توانست پروژه‌های ملی و بزرگی را بصورت پیمانکار اجرائی کلید در دست (EPC) و همچنین مدیریت پروژه (MC) اجرا نماید. همزمان با اجرای موفقیت‌آمیز پروژه «احداث نیروگاه پالایشگاه بندرعباس»، مدیریت انتقال تکنولوژی نیروگاه‌های بادی برای اولین بار در کشور، و همچنین پروژه «تزریق گاز آغاجاری» به عنوان بزرگترین تزریق گاز خاورمیانه، به شرکت هیربدان واگذار گردید.

شرکت هیربدان در راستای تبدیل شدن به یک شرکت بین‌المللی، فعالیت‌های خود را در خارج از کشور گسترش داده و در سال ۱۳۸۶ برای اجرای «نیروگاه و تأسیسات جانبی پالایشگاه مسقط» در کشور عمان، برنده مناقصه گردید.

شرکت هیربدان پروژه‌های متعددی را برای کارفرمایانی همچون «شرکت ملی گاز ایران»، «شرکت مهندسی و توسعه نفت»، «شرکت ملی مهندسی و ساختمان نفت ایران»، «شرکت ملی مناطق نفت خیز جنوب»، «شرکت مدیریت توسعه صنایع پتروشیمی»، «شرکت نفت عمان»، «شرکت مهندسی و توسعه گاز ایران» و بسیاری مجموعه‌های دیگر، انجام داده است.

وب سایت : www.hirbodan.com

Category
Companies