گروه توسعه بن دا | توسعه بن دا فرآور
276
rtl,team_showcase_post-template-default,single,single-team_showcase_post,postid-276,ajax_fade,page_not_loaded,,side_area_uncovered_from_content,qode-theme-ver-17.2,qode-theme-bridge,disabled_footer_bottom,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-5.6,vc_responsive,elementor-default,elementor-kit-15541
 

توسعه بن دا فرآور

توسعه بن دا فرآور

شرکت توسعه بن دا فرآور، در سال ۱۳۹۴ با هدف دستیابی به دانش فنی تولید آنزیم در صنایع مختلف، فعالیت های زیر بنایی- تحقیق و توسعه خود را آغاز نمود. پس از دستیابی به دانش فنی تولید محصولات آنزیمی و بومی سازی این تکنولوژی، در آبان ماه سال ۱۳۹۵ با احداث کارخانه ای به مساحت بالغ بر ۵۰۰۰ متر مربع در شهرک صنعتی صفادشت در عرصه پیاده سازی تفکر تولید گام نهاد. این شرکت برای نخستین بار مفتخر به اخذ گواهی دانش بنیان در تولید محصولات آنزیمی در مقیاس صنعتی از نهاد ریاست جمهوری شده است.

شرکت توسعه بن دا فرآور دارای امکانات تولیدی با سه خط جداگانه فرمانتاسیون و بیش از ۱۲۰۰متر مربع اتاق تمیز جهت تولید انواع محصولات آنزیمی و محصولات بیولوژیک بوده و همچنین دارای یکی از مجهزترین آزمایشگاههای کنترل کیفی اینگونه محصولات مطابق با استاندارد ISO-17025 می باشد.
این شرکت براین باور است که امنیت سلامت و حفظ محیط زیست حق طبیعی و مسلم آیندگان این مرزو بوم می باشد. لذا با استقرار سیستم های مدیریت محیط زیست بر پایه ISO14001 در سایت خود و رعایت پیشگیری آلودگی های زیست محیطی، فعالیت های تولید و خدماتی، مدیریت پسماند مصرف بهینه منابع آب و انرژی، قدمی کوچک در نقش اجتماعی خویش برداشته و الگویی برای دیگر سیستمهای تولیدی می باشد.
تکرار و یکنواختی در جهان پر از تنوع، به معنای دور ماندن از رقابت علمی و تولیدی می باشد. این شرکت درخواست به حق تولیدکنندگان شاخه های غذایی، دامی و صنعتی را که بر پایه تحقیقات دانش محور شکل می گیرد، درک نموده و با بهره گیری از تیم مجرب علمی و مشاورین ارزشمند دانشگاهی در تولید محصولات خود گامی مهم برداشته است.

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.