گروه توسعه بن دا | مهندسی و توسعه هیربدان
151
rtl,portfolio_page-template-default,single,single-portfolio_page,postid-151,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,side_area_uncovered_from_content,qode-theme-ver-17.2,qode-theme-bridge,disabled_footer_bottom,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-5.6,vc_responsive

About This Project

شرکت مهندسی و توسعه هیربدان در سال 1382 با هدف تمرکز بر پروژه های توسعه ای در زمینه نفت، گاز، پتروشیمی و نیروگاه تأسیس گردید. مأموریت اصلی شرکت تمرکز بر پروژه های توسعه ای، انجام مطالعات امکان سنجی و توجیه پذیری اقتصادی طرح ها، تأمین مالی و جذب سرمایه گذار، انجام طراحی و مهندسی پایه و تفصیلی طرح های دارای توجیه، تأمین ماشین آلات، کالا و مواد اولیه، مدیریت ساخت، مونتاژ، نصب و راه اندازی و بهره برداری واحد های صنعتی بوده و همزمان اجرای پروژه به صورت کلید در دست و یا مدیریت طرح در زمینه انرژی های تجدید پذیر و نیروگاه های تولید پراکنده و ارائه خدمات مشاوره، مهندسی و مدیریت پروژه در قالب قراردادهای مشاوره، مدیریت پیمان را مد نظر قرار داده است.

این شرکت بعنوان مدیر طرح اجرای 520 واحد سامانه خورشیدی 5 کیلوواتی مربوط به مددجویان کمیته امداد در استان کرمان را بعهده داشته و در زمانی کمتر از 3 ماه موفق به اتمام پروژه در 520 نقطه مختلف در 120 شهر و روستا در سطح استان گردیده است.

همچنین پروژه خرید، برچیدن و حمل و بسته بندی 26 واحد نیروگاهی موتور گاز سوز از ترکیه به ایران شامل کلیه عملیات بازرگانی، انجام مذاکرات خرید و عقد قرارداد، نظارت فنی و تهیه مدارک مربوط به برچیدن تجهیزات، مدیریت مالی و تامین منابع مالی طی قراردادی بر عهده این شرکت قرار گرفته است.

ارائه خدمات در پروژه های فاز 13 پارس جنوبی به شرکت نیر پارس، نیروگاه کهنوج به شرکت مپنا و چندین قرارداد با شرکت مپنا بویلر نیز از سوابق این شرکت تا کنون می باشد.

 

 

Category
Companies